Pınar Altuğ’un ayakkabısı olay oldu! Fiyatı dudak uçuklattı

1994 yılında Miss Turkey yarışmasında birincilik elde eden, fenomen dizi ‘Çocuklar Duymasın’daki ‘Meltem’ karakteriyle yıldızı parlayan Pınar Altuğ (49), kendisinden dokuz yaş küçük meslektaşı Yağmur Atacan ile 2008 yılında hayatını birleştirmişti.

Oyuncu çift, 2009’da Su adını verdikleri kızlarının dünyaya gelmesiyle ilk kez anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

“SENİNLE GEÇEN HER GÜN ÇOK GÜZEL”

İkili, geçtiğimiz haftalarda 16’ncı yılını kutladı. 1.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından Yağmur Atacan ile düğünlerinde çekilen bir kareyi yayınlayan Pınar Altuğ, gönderisine “16… Seninle geçen her gün çok güzel sevgilim” mesajını yazdı.

“GEÇ DE OLSA GELDİ”

Pınar Altuğ önceki akşam Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen bir markanın 10. yıl etkinliğine katıldı. Davete kızı Su ile birlikte giden ünlü isim, gazetecilerin sorularını da geri çevirmedi. Altuğ, yoğun temposundan bahsetti.

Oyuncu, “Uzun zamandır bu kadar ayrı kalmamıştım ailem ile. 9 günlük bir turneye gittim ve bittiği akşam hemen aynı gece uçakla evime döndüm. Ailemin yanına geldim. Döndüğüm gece de anneler günüydü. Küçük de olsa bir anneler günü kutlaması yaptık.” dedi. Kızı Su ise, “Geç de olsa geldi.” diyerek güldü.

30 BİN TL’LİK AYAKKABI

Ünlü oyuncu davete kızıyla birlikte aynı ayakkabıları giyerek geldi. Altuğ ve kızı Su’nun giydiği Alman markası ayakkabının fiyatının 30 bin TL olduğu öğrenildi. Oldukça eski bir görünüme sahip olan ayakkabının fiyatı dudak uçuklattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir